درباره ما

مشهد ترجمه یک مرکز پیشرو ارائه خدمات ترجمه با سابقه بیش از ۱۵ سال در شهر مشهد میباشد. خدمات دارالترجمه رسمی مشهد مانند ترجمه رسمی اسناد و مدارک بازرگانی ترجمه مدارک تحصیلی و پذیرش دانشگاه های بین المللی با تاییدات دادگستری قوه قضاییه و وزارت خارجه و ترجمه غیر رسمی دانشجویی مانند ترجمه متون و مقاله های معتبر دانشگاهی، تحقیق و پایان نامه های دانشجویی، ترجمه ISI و سایر خدمات ترجمه دانشجویی با قیمت مناسب انجام می پذیرد. ارائه خدمات دارالترجمه رسمی و غیر رسمی و ترجمه فوری برای زبان های انگلیسی،عربی، آلمانی، روسی، فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیایی، ترکی استانبولی، ترکی آذربایجانی، چینی، کردی، ترکمنی، کره ای، سوئدی، دانمارکی، هلندی، ارمنی، اردو، تاجیک، اوکراینی، یونانی، لهستانی، هندی، پرتغالی، رومانیایی، مجاری قابل انجام می باشد. همچنین خدمات ترجمه وب سایت به زبان های بین المللی برای تولید کنندگان، شرکت های خدماتی، کارخانجات، هتل ها و سایر ارگان های خصوصی و دولتی و ترجمه همزمان و شفاهی بصورت تلفنی و یا با اعزام مترجم همراه برای میهمانان خارجی و یا همایش ها از دیگر خدمات مشهد ترجمه می باشد. مشهد ترجمه دارای پروانه فعالیت به شماره ۴۰۳۴ میباشد.

1387
با پشتیبانی از زبان انگلیسی و دو مترجم شروع شد.
سال 1387 آغاز فعالیت مشهد ترجمه بود.طبعاً زبان انگلیسی به عنوان زبان بین الملل، اولین زبانی بود که در ذیل خدمات مشهد ترجمه قرار گرفت. ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی به صورت پاره وقت با جذب دو مترجم شروع شد.
1389
ترجمه متون به زبان عربی نیز شروع شد. تعداد مترجمین به 5 مترجم افزایش یافت.
بعد از گذشت دو سال و بررسی‌های به عمل آمده، ترجمه زبان عربی نیز با جذب دو مترجم پاره وقت درکنار زبان انگلیسی شروع شد و یک مترجم دیگر به جمع مترجمین اضافه گردید.
1390
ترجمه رسمی زبان انگلیسی شروع شد. بیست و دو زبان دیگر نیز به خدمات ترجمه افزوده شد.
سال 1390 سالی بسیار مهم برای مشهد ترجمه بود. در این سال مشهد ترجمه کلیه مجوزها را از مراجع ذیربط دریافت کرد و اولین دفتر کاری افتتاح گردید. با جذب بیش از 50 مترجم از سراسر کشور و نقاط مختلف جهان تمامی زبانهای زنده دنیا تحت پوشش خدمات ترجمه قرار داده شد.
1394
ترجمه همزمان و شفاهی و اعزام مترجم همراه به سراسر کشور آغاز گردید.
با جذب تعدادی مترجم بومی زبان از سراسر نقاط کشور و کشورهای همجوار،اعزام اولین مترجم همزمان چینی، خدمات ترجمه همزمان و شفاهی و اعزام مترجم همراه آغاز گردید. درحال حاضر خدمات ترجمه شفاهی و همزمان در سراسر کشور درحال انجام است.
1397
بالا بردن کیفیت و سرعت خدمات ترجمه و تسهیل هر چه بیشتر ارائه خدمات
با کسب تجربیات سالهای گذشته و برنامه‌ریزی‌های جدید، سعی در ارائه خدمات ترجمه بسیار فوری و با کیفیت مطلوب‌تر نسبت به سالیان گذشته خواهیم داشت.