دارالترجمه مجارستانی مشهد

دارالترجمه مجارستانی مشهد

دارالترجمه رسمی مجارستانی مشهد، ارائه دهنده خدمات ترجمه مجارستانی به فارسی و فارسی به مجارستانی رسمی و غیر رسمی در شهر مشهد می باشد.

زبان مجاری از خانواده زبان‌های فین‌واوگری و شاخه زبان‌های اوگری است. مجاری زبان رسمی کشور مجارستان بوده و از سوی اقلیت‌های مجاری در هفت ‌کشور همسایه مجارستان نیز سخن گفته ‌می‌شود.این زبان ۱۳میلیون گویشور دارد که ۹.۵ تا ۱۰ میلیون‌تن از آنان در مجارستان زندگی می‌کنند. نزدیک به دو میلیون تن در سرزمین‌هایی زندگی میکنند که تا پیش از جنگ جهانی یکم در پادشاهی مجارستان جای می‌گرفتند. بزرگ‌ترین بخش از این گروه با ۱.۴میلیون‌تن جمعیت در رومانی کنونی ساکن‌اند. همچنین در کشورهای اسلواکی، کرواسی، صربستان، اوکراین، اتریش و اسلوونی نیز مجاری ‌زبانان زندگی میکنند. از این گذشته نزدیک به یک ‌میلیون مجاری ‌زبان هم در سراسر جهان پراکنده‌اند. دانشجویان ایرانی زیادی در کشور مجارستان در رشته‌های تحصیلی گوناگون مشغول به تحصیل میباشند.

مشهد ترجمه هم اینک در زمینه ترجمه رسمی مجارستانی اسناد و مدارک تحصیلی و پذیرش دانشگاهی در کشور مجارستان، ترجمه اسناد و مدارک شغلی و مهاجرت و ترجمه غیر رسمی متون، مقاله، کتاب و یا خدمات ترجمه همزمان مجارستانی و اعزام مترجم همراه مجارستانی ، ترجمه مجاری رسمی اسناد کاری، نامه‌ها، مکاتبات بازرگانی و تجاری از فارسی به مجارستانی و مجارستانی به فارسی، ترجمه برچسب، بروشور، کاتالوگ، ترجمه وب سایت از فارسی به مجارستانی و مجارستانی به فارسی و همچنین خدمات ترجمه مجارستانی برای دانشجویان شاغل به تحصیل در کشور مجارستان فعالیت می نماید. ترجمه مجارستانی رسمی و غیر رسمی انواع گواهینامه ها از قبیل اسناد تجاری و بازرگانی، گواهی اشتغال به کار، مدارک تحصیلی و دانشگاهی، انواع توصیه نامه‌ها، ترجمه رزومه به مجارستانی ، متن قراردادها، مکاتبات خرید و فروش، ترجمه راهنمای تجهیزات و دستگاه‌های شرکت‌ها و کارخانجات، همراهی میهمانان مجارستانی زبان توسط مترجم همراه و همزمان مجارستانی در مشهد و سایر نقاط ایران، ترجمه کارت ویزیت، پوسترهای تبلیغاتی و موارد نیز از دیگر خدمات مشهد ترجمه می باشد.

از برخی اسناد و مدارکی که در دارالترجمه رسمی مجارستانی مشهد با تایید دادگستری و وزارت خارجه انجام میگیرد میتوان به شناسنامه، کارت ملی، سند ازواج، گواهی سوء پیشینه، پاسپورت، کارت پایان خدمت، گواهینامه رانندگی، دفترچه بیمه، سند طلاق، تقدیر نامه و لوح سپاس، گواهی تجرد، گواهی فوت، کارت نظام پزشکی، پروانه مطب، پروانه کار، پروانه طبابت، کارت بازرگانی، دفترچه بازرگانی، برگ مرخصی، کارت واکسیناسیون، گواهی ولادت، کارت نظام مهندسی، تقدیرنامه، هر نوع گواهی دولتی، سند مالکیت تک برگی، سند مالکیت دفترچه ای منگوله دار، انواع قرارداد، وکالت نامه، حکم کارگزینی، سند وسائط نقلیه، سند خودرو، اجاره نامه و مبایعه نامه، اقرار نامه یا تعهدنامه، ارزیابی ملک، دادنامه و رای دادگاه، رضایت نامه و صلح نامه، حکم اعضای هیئت علمی، گواهی حثر وراثت، استعلام ثبت اسناد، استشهادیه، برگ سبز گمرکی، برگ بازجویی و برگ بازپرسی، دانشنامه دیپلم دبیرستان، دانشنامه پیش دانشگاهی، دانشنامه فوق دیپلم کاردانی، دانشنامه کارشناسی لیسانس، دانشنامه کارشناسی ارشد فوق لیسانس، دانشنامه دکتری، کارنامه و ریزنمرات دانشگاهی، ریز نمره دبیرستان و پیش دانشگاهی، تاییدیه تحصیلی، گواهی اشتغال به تحصیل، گواهی موقت دیپلم و فوق دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکتری، ریزنمرات دوره ابتدایی، ریزنمرات دوره راهنمایی، سرفصل دروس، گواهی ریزنمره، توصیه نامه تحصیلی، کارنامه توصیفی ابتدایی، روزنامه رسمی شرکت ها، آگهی تاسیس، آگهی تغییرات، لیست بیمه تامین اجتماعی، پروانه کسی و جواز کسب و کارت مباشرت، اساسنامه، گواهی های مالیاتی، پروانه بهره برداری، مدارک حسابرسی، اظهارنامه و تقاضا نامه ثبت شرکت، پروانه مهندسی و حکم بازنشستگی، ثبت علائم تجاری، ثبت اختراع، ترازنامه شرکتها و اظهارنامه مالیاتی، پروانه وکالت، پروانه پایان کار ساختمان، پروانه دفترچه ای یا شناسنامه ساختمان، بارنامه گمرکی، گواهی اشتغال به کار، فیش حقوقی، سابقه بیمه، قبض آب و برق و گاز و تلفن، قبض مالیات، پروانه های کسب پزشکی و پروانه داروخانه، پرینت بانک، گواهی و سپرده بانکی، موجودی حساب، انواع اوراق مشارکت و اوراق قرضه و برخی دیگر از اسناد و مدارک اشاره کرد.

در صورتی که در مشهد سکونت ندارید تماس گرفته و با هماهنگی مدارک خود را به آدرس پستی دارالترجمه مجارستانی مشهد پست نمایید.

اگر سوالی در مورد نحوه انجام ترجمه رسمی مجارستانی و یا ترجمه غیر رسمی، قیمت ها، تاریخ تحویل و یا مواردی از این دست دارید، با ما تماس بگیرید.