دارالترجمه دانمارکی مشهد

دارالترجمه دانمارکی مشهد

دارالترجمه رسمی دانمارکی مشهد، ارائه دهنده خدمات ترجمه دانمارکی به فارسی و فارسی به دانمارکی رسمی و غیر رسمی در شهر مشهد می باشد.

زبان دانمارکی از شاخه زبان‌های اسکاندیناوی است. زبان دانمارکی زبان رسمی کشور دانمارک و یکی از زبانهای رسمی گرینلند و جزایر فارو می‌باشد. همچنین جمعیت اندکی در مرز میان آلمان و دانمارک به زبان دانمارکی صحبت می‌کنند. زبان دانمارکی به زبانهای دانمارکی و نروژی نزدیک است و مردم این سه کشور قادر به درک زبان یکدیگر هستند. کشور دانمارک با اقتصادی قوی و از جمله کشورهای با سطح زندگی بالا در جهان به شمار میرود. اقتصاد دانمارک یک اقتصاد باز و به اصطلاح آزاد است و تجارت خارجی نقش مهمی در اقتصاد این کشور دارد.یکی از پردرآمدترین منابع اقتصادی دانمارک صنعت حمل‌ونقل دریایی کانتینری است. دانمارکی ها از تولیدکنندگان و صادر کنندگان بزرگ گوشت، کره، پنیر و تخم‌مرغ در جهان می‌باشند. ماشین‌آلات صنعتی بخش دیگری از صادرات این را تشکیل می‌دهد. ماهی، دارو و مبلمان بخش دیگر صادرات دانمارکی ها را تشکیل می‌دهد.روابط اقتصادی و مبادلات تجاری ایران و دانمارک از سابقه ای طولانی برخوردار است. در حال حاضر در بیش از هشتاد شهر ایران ماشین آلات و تجهیزات تولید مواد لبنی ساخت دانمارک وجود دارد.

مشهد ترجمه هم اینک در زمینه ترجمه رسمی دانمارکی اسناد و مدارک تحصیلی و پذیرش دانشگاهی در کشور دانمارک، ترجمه اسناد و مدارک شغلی و مهاجرت و ترجمه غیر رسمی متون، مقاله، کتاب و یا خدمات ترجمه همزمان دانمارکی و اعزام مترجم همراه دانمارکی، ترجمه دانمارکی رسمی اسناد کاری، نامه‌ها، مکاتبات بازرگانی و تجاری از فارسی به دانمارکی و دانمارکی به فارسی، ترجمه برچسب، بروشور، کاتالوگ، ترجمه وب سایت از فارسی به دانمارکی و دانمارکی به فارسی و همچنین خدمات ترجمه دانمارکی برای دانشجویان شاغل به تحصیل در کشور دانمارک فعالیت می نماید. ترجمه دانمارکی رسمی و غیر رسمی انواع گواهینامه ها از قبیل اسناد تجاری و بازرگانی، گواهی اشتغال به کار، مدارک تحصیلی و دانشگاهی، انواع توصیه نامه‌ها، ترجمه رزومه به دانمارکی، متن قراردادها، مکاتبات خرید و فروش، ترجمه راهنمای تجهیزات و دستگاه‌های شرکت‌ها و کارخانجات، همراهی میهمانان دانمارکی زبان توسط مترجم همراه و همزمان دانمارکی در مشهد و سایر نقاط ایران، ترجمه کارت ویزیت، پوسترهای تبلیغاتی و موارد نیز از دیگر خدمات مشهد ترجمه می باشد.

از برخی اسناد و مدارکی که در دارالترجمه رسمی دانمارکی مشهد با تایید دادگستری و وزارت خارجه انجام میگیرد میتوان به شناسنامه، کارت ملی، سند ازواج، گواهی سوء پیشینه، پاسپورت، کارت پایان خدمت، گواهینامه رانندگی، دفترچه بیمه، سند طلاق، تقدیر نامه و لوح سپاس، گواهی تجرد، گواهی فوت، کارت نظام پزشکی، پروانه مطب، پروانه کار، پروانه طبابت، کارت بازرگانی، دفترچه بازرگانی، برگ مرخصی، کارت واکسیناسیون، گواهی ولادت، کارت نظام مهندسی، تقدیرنامه، هر نوع گواهی دولتی، سند مالکیت تک برگی، سند مالکیت دفترچه ای منگوله دار، انواع قرارداد، وکالت نامه، حکم کارگزینی، سند وسائط نقلیه، سند خودرو، اجاره نامه و مبایعه نامه، اقرار نامه یا تعهدنامه، ارزیابی ملک، دادنامه و رای دادگاه، رضایت نامه و صلح نامه، حکم اعضای هیئت علمی، گواهی حثر وراثت، استعلام ثبت اسناد، استشهادیه، برگ سبز گمرکی، برگ بازجویی و برگ بازپرسی، دانشنامه دیپلم دبیرستان، دانشنامه پیش دانشگاهی، دانشنامه فوق دیپلم کاردانی، دانشنامه کارشناسی لیسانس، دانشنامه کارشناسی ارشد فوق لیسانس، دانشنامه دکتری، کارنامه و ریزنمرات دانشگاهی، ریز نمره دبیرستان و پیش دانشگاهی، تاییدیه تحصیلی، گواهی اشتغال به تحصیل، گواهی موقت دیپلم و فوق دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکتری، ریزنمرات دوره ابتدایی، ریزنمرات دوره راهنمایی، سرفصل دروس، گواهی ریزنمره، توصیه نامه تحصیلی، کارنامه توصیفی ابتدایی، روزنامه رسمی شرکت ها، آگهی تاسیس، آگهی تغییرات، لیست بیمه تامین اجتماعی، پروانه کسی و جواز کسب و کارت مباشرت، اساسنامه، گواهی های مالیاتی، پروانه بهره برداری، مدارک حسابرسی، اظهارنامه و تقاضا نامه ثبت شرکت، پروانه مهندسی و حکم بازنشستگی، ثبت علائم تجاری، ثبت اختراع، ترازنامه شرکتها و اظهارنامه مالیاتی، پروانه وکالت، پروانه پایان کار ساختمان، پروانه دفترچه ای یا شناسنامه ساختمان، بارنامه گمرکی، گواهی اشتغال به کار، فیش حقوقی، سابقه بیمه، قبض آب و برق و گاز و تلفن، قبض مالیات، پروانه های کسب پزشکی و پروانه داروخانه، پرینت بانک، گواهی و سپرده بانکی، موجودی حساب، انواع اوراق مشارکت و اوراق قرضه و برخی دیگر از اسناد و مدارک اشاره کرد.

در صورتی که در مشهد سکونت ندارید تماس گرفته و با هماهنگی مدارک خود را به آدرس پستی دارالترجمه دانمارکی مشهد پست نمایید.

اگر سوالی در مورد نحوه انجام ترجمه رسمی دانمارکی و یا ترجمه غیر رسمی، قیمت ها، تاریخ تحویل و یا مواردی از این دست دارید، با ما تماس بگیرید.