دارالترجمه ایتالیایی مشهد

دارالترجمه ایتالیایی مشهد

(توجه : درحال حاضر فقط ترجمه غیر رسمی ایتالیایی انجام شده و ترجمه رسمی ایتالیایی پذیرش نداریم.)

 

دارالترجمه رسمی ایتالیایی مشهد، ارائه دهنده خدمات ترجمه ایتالیایی به فارسی و فارسی به ایتالیایی رسمی و غیر رسمی در شهر مشهد می باشد.

ایتالیایی زبان رسمی کشور ایتالیا، واتیکان، سن مارینو و از زبانهای رسمی کشورهای سوئیس، مالت، کرواسی، اسلونی و اتحادیه اروپا می‌باشد. جمعیت بومی ایتالیایی زبان ۶۵ میلیون نفر است که از این لحاظ سومین زبان اتحادیه اروپا به ‌شمار می‌رود. جمعیت کل ایتالیایی زبان‌ها ی دنیا بالای ۸۵ میلیون نفر می‌باشد. با توجه به کاربرد زبان ایتالیایی در اروپا و سایر کشورهای جهان بخصوص آمریکا و جایگاه برجسته ایتالیا از لحاظ تاریخ معماری و هنر، گردشگری و صنعت خودروسازیف زبان ایتالیایی یکی از زبان های شناخته شده در سراسر دنیا می‌باشد. ایتالیا کشور زیبایی است که به خاطرمعماری بی‌نظیر، فرهنگ غذایی غنی و سبک زندگی پرزرق و برقش از محبوبیت بالایی در میان گردشگران سراسر دنیا برخوردار است. بر اساس آمارهای رسمی، ایتالیا سومین قدرت اقتصادی یورو به شمار می‌رود و همچنین در لیست بیست قدرت برتر اقتصاد جهان در رتبه یازدهم قرار دارد. در خصوص فعالیت های دانشگاهی دو کشور ایران و ایتالیا، قابل ذکر است تا کنون چندین تفاهم نامه دانشگاهی بین دانشگاه های ایتالیا و ایران منعقد شده است و دانشجویان ایرانی بسیاری در ایتالیا مشغول به تحصیل می‌باشند. همچنین ایتالیا و ایران روابط تجاری قابل توجهی در بسیاری از حوزه ها دارند.

مشهد ترجمه هم اینک در زمینه ترجمه رسمی ایتالیایی اسناد و مدارک تحصیلی و پذیرش دانشگاهی در کشور ایتالیا، ترجمه اسناد و مدارک شغلی و مهاجرت و ترجمه غیر رسمی متون، مقاله، کتاب و یا خدمات ترجمه همزمان ایتالیایی و اعزام مترجم همراه ایتالیایی، ترجمه ایتالیایی رسمی اسناد کاری، نامه‌ها، مکاتبات بازرگانی و تجاری از فارسی به ایتالیایی و ایتالیایی به فارسی، ترجمه برچسب، بروشور، کاتالوگ، ترجمه وب سایت از فارسی به ایتالیایی و ایتالیایی به فارسی و همچنین خدمات ترجمه ایتالیایی برای دانشجویان شاغل به تحصیل در کشور ایتالیا فعالیت می نماید.ترجمه ایتالیایی رسمی و غیر رسمی انواع گواهینامه ها از قبیل اسناد تجاری و بازرگانی، گواهی اشتغال به کار، مدارک تحصیلی و دانشگاهی، انواع توصیه نامه‌ها، ترجمه رزومه به ایتالیایی، متن قراردادها، مکاتبات خرید و فروش، ترجمه راهنمای تجهیزات و دستگاه‌های شرکت‌ها و کارخانجات، همراهی میهمانان ایتالیایی زبان توسط مترجم همراه و همزمان ایتالیایی در مشهد و سایر نقاط ایران، ترجمه کارت ویزیت، پوسترهای تبلیغاتی و موارد نیز از دیگر خدمات مشهد ترجمه می باشد.

از برخی اسناد و مدارکی که در دارالترجمه رسمی ایتالیایی مشهد با تایید دادگستری و وزارت خارجه انجام میگیرد میتوان به شناسنامه، کارت ملی، سند ازواج، گواهی سوء پیشینه، پاسپورت، کارت پایان خدمت، گواهینامه رانندگی، دفترچه بیمه، سند طلاق، تقدیر نامه و لوح سپاس، گواهی تجرد، گواهی فوت، کارت نظام پزشکی، پروانه مطب، پروانه کار، پروانه طبابت، کارت بازرگانی، دفترچه بازرگانی، برگ مرخصی، کارت واکسیناسیون، گواهی ولادت، کارت نظام مهندسی، تقدیرنامه، هر نوع گواهی دولتی، سند مالکیت تک برگی، سند مالکیت دفترچه ای منگوله دار، انواع قرارداد، وکالت نامه، حکم کارگزینی، سند وسائط نقلیه، سند خودرو، اجاره نامه و مبایعه نامه، اقرار نامه یا تعهدنامه، ارزیابی ملک، دادنامه و رای دادگاه، رضایت نامه و صلح نامه، حکم اعضای هیئت علمی، گواهی حثر وراثت، استعلام ثبت اسناد، استشهادیه، برگ سبز گمرکی، برگ بازجویی و برگ بازپرسی، دانشنامه دیپلم دبیرستان، دانشنامه پیش دانشگاهی، دانشنامه فوق دیپلم کاردانی، دانشنامه کارشناسی لیسانس، دانشنامه کارشناسی ارشد فوق لیسانس، دانشنامه دکتری، کارنامه و ریزنمرات دانشگاهی، ریز نمره دبیرستان و پیش دانشگاهی، تاییدیه تحصیلی، گواهی اشتغال به تحصیل، گواهی موقت دیپلم و فوق دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکتری، ریزنمرات دوره ابتدایی، ریزنمرات دوره راهنمایی، سرفصل دروس، گواهی ریزنمره، توصیه نامه تحصیلی، کارنامه توصیفی ابتدایی، روزنامه رسمی شرکت ها، آگهی تاسیس، آگهی تغییرات، لیست بیمه تامین اجتماعی، پروانه کسی و جواز کسب و کارت مباشرت، اساسنامه، گواهی های مالیاتی، پروانه بهره برداری، مدارک حسابرسی، اظهارنامه و تقاضا نامه ثبت شرکت، پروانه مهندسی و حکم بازنشستگی، ثبت علائم تجاری، ثبت اختراع، ترازنامه شرکتها و اظهارنامه مالیاتی، پروانه وکالت، پروانه پایان کار ساختمان، پروانه دفترچه ای یا شناسنامه ساختمان، بارنامه گمرکی، گواهی اشتغال به کار، فیش حقوقی، سابقه بیمه، قبض آب و برق و گاز و تلفن، قبض مالیات، پروانه های کسب پزشکی و پروانه داروخانه، پرینت بانک، گواهی و سپرده بانکی، موجودی حساب، انواع اوراق مشارکت و اوراق قرضه و برخی دیگر از اسناد و مدارک اشاره کرد.

در صورتی که در مشهد سکونت ندارید تماس گرفته و با هماهنگی مدارک خود را به آدرس پستی دارالترجمه ایتالیایی مشهد پست نمایید.

اگر سوالی در مورد نحوه انجام ترجمه رسمی ایتالیایی و یا ترجمه غیر رسمی، قیمت ها، تاریخ تحویل و یا مواردی از این دست دارید، با ما تماس بگیرید.